Krónika 2016-2017

A 2016-2017-es események dióhéjban:

Tisztelet a Bátraknak

XXVII. KÁRPÁT-MEDENCEI KÖZÉPISKOLÁS VEZETŐKÉPZŐ

Legyél egy napra Te is Czeglédis - Második nyílt nap

A reformáció születésének 500. évfordulója alkalmából 2017 a reformáció éve.

2017. január 29-én iskolánk diákjai is felléptek a Csemadok által szervezett a magyar kultúra napja alkalmából rendezett ünnepségen.

2017. január 21-22. - A Rákóczi Szövetség 2016-os esztendőben indította el a Diaszpóra- és Szórványprogramját.

December 22. - Karácsony előtt, az utolsó tanítási napon iskolánkban közösen, együtt készültünk az ünnepre.

2016. december 13-án advent alkalmából rendeztük meg először az ének ünnepét iskolánkban.

A karácsonyt megelőző adventi időszakban iskolánk tanulói is készülődtek az ünnepre.

Eddig két hétvége valósult meg: januárban és novemberben.

November 30. - Iskolánkban hagyományainkhoz hűen a 2016/2017-es tanévben is megrendeztük a Csendes napot.

Az énekkar az idei tanévben is több fellépést tudhat maga után.

November 24-én nyílt napot rendeztünk.

„Minden féltve őrzött dolognál jobban óvd szívedet, mert onnan indul ki az élet!”