Czeglédi Péter Református Gimnázium
„Töviseken át a rózsákhoz”

 

nyiltnap 02 tn2017. október 12. - Tegnap nyitott napot tartott iskolánk az érdeklődő diákok, szülők és kísérőtanárok részére.

 

 

Első ízben Kiss Beáta igazgatónő köszöntötte a vendégeket, akik ezt követően bepillantást kaphattak iskolánk mindennapjaiba, a nyitott órák keretein belül. Angol, fizika, és informatika órákra invitáltuk őket. Az órák utáni szünetben egy szerény kis megvendégelésre is sor került. A nap további részében, a végzősöknek diákjaink bemutatták, hogy milyen is Czeglédisnek lenni, mennyi mindenre van lehetőségük, bemutatták a PADOC nevezetű programot, az iskolánkról készített kisfilmet. Ezt követően az igazgatónő ismertette iskolánk felépítését, erősségeit, eredményeit. Liska Zsanett tanárnő pályaválasztási tanácsokkal látta el a diákokat. Iskolánk diákjai rövid műsorral is készültek, melyben megmutatták tehetségüket, és dalban mesélték el gondolataikat a gimnáziumunkról. A nap zárásaként, vendégeink és diákjaink közösen ismerkedős, csapatépítő játékokon vettek részt.

nyiltnap 09 tnnyiltnap 10 tn

Képgaléria...