jutkirandulas 001 tn2018. március 8-10-én Diákjaink erdélyi jutalomkiránduláson vehettek részt.

Az ősszel megrendezett Esterházy János és kora - Kárpát-medencei műveltségi vetélkedő, valamint a Gloria Victis történelmi vetélkedő dobogós csapatai Erdélybe látogathattak a Rákóczi Szövetség szervezésében.
A négy nap folyamán a résztvevők meglátogatták többek között Nagyvárad, Kolozsvár, Gyulafehérvár, Nagyszeben nevezetességeit, Válaszúton a Kallós Gyűjteményt, a nagyenyedi Bagolyvárat, a tordai sóbányát. Eljutottak továbbá Verespatakra, Bánffyhunyadra, Köröstárkányra és Ompolygyepűbe is. A kiránduláson diákjaink rengeteg új élménnyel és ismerettel lettek gazdagabbak.
Ismét bebizonyosodott, hogy a jól elvégzett munka és a szorgalom meghozza gyümölcsét.

jutkirandulas 002 tnjutkirandulas 004 tn